çankırı su arama

ÇANKIRI Su Arama

ÇANKIRI Su Arama

ÇANKIRI su arama konusunda uzman ekibimizle ve son teknoloji su bulma cihazlarımızla 2009 yılından itibaren Su Bulma alanında başarılı çalışmalarımızla ÇANKIRI ilinde ve ATKARACALAR, BAYRAMÖREN, ÇERKEŞ, ELDİVAN, ILGAZ, KIZILIRMAK, KORGUN, KURŞUNLU, ORTA, ŞABANÖZÜ, YAPRAKLI ilçelerinde hizmet vermekteyiz.

Su Arama

Su Arama işlemi bilimsel uzmanlık ve bilgi  gerektiren bir alandır. Eğer bilgisi ve tecrübesi olmayan, Bakır Çubukla veya çeşitli ağaç dalları ile Su bulduğunu iddia eden insanlara güvenerek, Su Sondajı yaparak Su Kuyusu açarsanız. Gereksiz yere zaman ve para harcamanıza neden olacaktır. Paranızı çöpe atmak istemiyorsanız her zaman için Jeofizik mühendisleri tarafından, etkili su arama cihazlarını kullanan firmalara güvenmeniz doğru bir tercih olacaktır.

Arazinizde Su Kuyusu Açmadan önce, Yer altında bulunan su tabakalarının durumunu inceledikten sonra su sondajı yapmak daha doğru bir yöntemdir. Çünkü yer altı suları farklı yüksekliklerde olabilir veya belirli bölgelerde yapılan su sondajında ise hiç su bulunamayabilir. Yani arazinizde farkı noktalarda yaptığınız su sondajında farklı seviyelerde suya rastlarsınız veya hiç su bulamayabilirsiniz. Biz sizin için en doğru noktayı buluyoruz.

ÇANKIRI su arama

su bulma

Su arama, uzmanlık gerektiren ve bilimsel yöntemler kullanılarak yapılması gereken bir çalışmasıdır. Gelişim Yer Bilimleri özel su arama cihazı kullanarak jeofizik mühendisleri kontrolünde yer altında bulunan su katmanların grafiklerini inceleyerek 3D modelleme tekniği ile 3 boyutlu olarak su bulunan bölgeleri tespit ederek analizlerini yapıyoruz. Yaptığımız analiz çalışmalarının sonucunda tatlı ve tuzlu su ayırımı yaparak arazide bulunan en doğru su sondajı noktalarını tespit ediyoruz.

Gelişim Yer Bilimleri

2009 yılından beri Su arama, Maden Arama ve Zemin Etüt çalışmalarında uzmanlaşmış olan Gelişim Yer Bilimleri sizin yer altındaki gören gözünüz olmaya devam etmektedir. Güzel yurdumuzun birçok ilinde ve yurt dışında birçok ülkede başarılı çalışmalara imza attık. Yer altı zenginliklerimizi bulup çıkarmak bizim işimiz. ÇANKIRI ili ve çevresinde en zengin su kaynaklarını sizin için tespit edelim.

En doğru sondaj noktasını tespit ederek en yüksek su debisi ile sondaj çalışmalarına gereksiz yere fazla para ödemekten sizleri kurtarıyoruz.

ÇANKIRI Su Arama

Telefon: 505 261 12 81

tokluilyas@hotmail.com
info@aramasondaj.com

Eğer arazinizde su aramak isterseniz arayın görüşelim.

Etiketler:

ÇANKIRI Su Arama
ATKARACALAR Su Arama
BAYRAMÖREN Su Arama
ÇERKEŞ Su Arama
ELDİVAN Su Arama
ILGAZ Su Arama
KIZILIRMAK Su Arama
KORGUN Su Arama
KURŞUNLU Su Arama
ORTA Su Arama
ŞABANÖZÜ Su Arama
YAPRAKLI Su Arama

0 cevaplar

Cevapla

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir